var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-126133-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Yearly Archives: 2013

Japonijos nuotakos Amerikos jaunikiams

„Laive dauguma buvome išprususios, todėl neabejojome tapsiančios geromis žmonomis. Žinojome, kaip virti ir siūti. Žinojome, kaip patiekti arbatą, kaip kurti puokštes, kaip valandų valandas tyliai klūpoti ant plačių plokščių pėdų ir nepratarti absoliučiai nieko prasmingo“ (12 p.). Japonų šaknis turinčios rašytojos Julie Otsuka romanas „Buda [...]

Po pirmosios knygos konkurso nugalėtojų viršeliais – poezija

Lietuvos rašytojų sąjunga po pirmosios knygos konkurso šįkart išleido dvi knygas. Nugalėtojos Ramunės Brundzaitės „Drugy, mano drauge“ ir prizinę vietą užėmusios Dovilės Kuzminskaitės „Namas su paukščio ženklu“. Abi įsileidau į savo namus ir laiką, atsiverčiau ir buvau kaipmat įtraukta. Įdomus sutapimas – abiejų autorių pirmosios [...]

Vaclovas Straukas – Klaipėdos miesto garbės pilietis

Aikštelė prie parodų rūmų sausakimša. Šalia įėjimo dega fakelai. Salė antrame aukšte pilna žmonių. Daugelis vyresnio amžiaus. Daugelis su gėlėmis. Toli, pačiame priekyje, puošniame krėsle sėdi pats maestro Vaclovas Straukas. Net iš savo vietos pačiame gale matau, kad jis jaudinasi. Lapkričio 8d. garsusis Klaipėdos fotografas [...]

„Įtempiau stygas nuo varpinės iki varpinės…”

Užsiverčiau kalną darbų, tempas auga. O aš nežinau kaip sužongliruosiu viskuo. Ir svarbiausia, KADA SKAITYSIU?! Gerai kai yra knygų, kurios jau skaitytos ir tereikia atsiversti puslapį, akimis užsikabinti už pirmos eilutės, o visa kita pareina savaime. Tap tap. Ir vėl visi seni įspūdžiai suburbuliuoja. Tap [...]

Klaipėdą lankė A. Marčėnas ir J. Baranova

(Įrašas vėluoja vieną dieną. Per neapsižiūrėjimą renginyje buvau su nusibaigusiu fotoaparatu. Teko palaukti dieną, bet Asta Esu draugiškai ištiesė pagalbos ranką - jai ir dėkoju už gražias fotografijas) Vaikas taškosi vonioje, mano pačios alkūnės netelpa ant stalo, nukrauto knygų, užrašų ir straipsnių kopijų šūsnimis. Vakaras [...]

„Refleksija” – toks naujas žodis

Praėjusią savaitę buvau išvažiavusi. Vakar vakare grįžau. O šiandien panorau aprašyti įspūdžius. Galėsiu vėliau užmesti akį ir prisiminti viską. Pradėsiu nuo pradžių ir rašysiu iki pabaigos. Tada važiuosiu su šeima į sodą. Antradienį išvažiavau į Vilnių. Mano tarpinę, bet labai svarbią stotį. Sostinėje turėjau mažiau [...]

Go to Top