Atleiskit, kad dingau. Na, ne visai. Aš gi čia. Galite įsivaizduoti mane kaip kokį eterinį debesį. Nors pati į save žiūrėčiau kaip į žirafą (ak, tik nereikia, nekopijuoju A. Žilionytės – žirafą turėjau kur kas seniau nei ji su K. Navaku), kaip į basetą, kaip į raudoną suknelę ar bent jau gervę, skrodžiančią rudens ūkanas.

Juk matėt, kokią mielą krūvelę knygų gavau. Tai viską ir paaiškina. Aš skaitau. O kai neskaitau – ganau vaiką. Dar ruošiu valgyti. Dar rašau šį bei tą. Ir laiko nelieka.

O vakar išvis, vos prasikrapštę akis išsiruošėm į pajūrį. Ir nepasigailėjom.

2013-02-01 11.06.36 (Custom)

Šitas keistas toks yra mano brolis. Studijuoja miškininkystę ar panašiai.

2013-02-01 11.34.53 (Custom)Nors drąsiai galėjo stoti į jūreivius. Plaukiotų sau silkių žvejoti. Ir man parvežtų. Silkių ir cigarų.

DSC_0145 (Custom)

Girdžiu klausimą. Man žinokit natūraliai išeina tokios romantiškos pozos.

DSC_0136 (Medium)

Nors šita labiau primena kažką iš transformerių inventoriaus…

DSC_0150 (Custom)

Mažasis šeimos žmogus šįkart buvo tiesiog pasibjaurėjęs mūsų itin šiuolaikišku noru fiksuoti kiekvieną akimirką. Net sakė, „žiūrėkit savo, o ne kameros akimis”. Gudruolis mat atsirado. Negaus vakarienės už tokias kalbas.

O visai rimtai. Jau pradėjau seilę varvinti į Vilniaus knygų mugės pusę. Taip, ten visiška grūstis. Taip, ten trūksta oro. Taip, ten triukšminga. Taip, grįžęs stebiesi, kurių galų ten nusitįsai… Bet vis tiek. Būtų gerai nuvažiuoti.

Jei dar susikombinuosim „auklę” Mažajam šeimos žmogui, gal net ir kokį reportažą parsivešim. Mes juk labai mylime kūrybinę veiklą (t.y. nebijome, kad iš mūsų juoksis visi, kas netingi). Štai, kad ir šitas senas pavyzdys iš mūsų gėrybių skrynelės.

Baigėte juoktis (tokia mano misija šioje planetoje – jau sakiau – linksminti jus)? Žodžiu, ar žinojote, kad Viljamui Šekspyrui turime būti dėkingi ne tik už švelnias balades, autorystės intrigą, genialaus rašymo pamokas („būti ar nebūti” paprastumo stebuklas), bet ir už naujus žodžius anglų kalboje. Šis poetas yra 20 žodžių kūrėjas (ar bent jau krikštatėvis, išvedęs juos į platųjį pasaulį). Štai keli pavyzdžiai:

cold-blooded,

assassination,

addiction,

arch-villain,

fashionable,

manager,

ladybird.

Įrašą baigiu grožiu, kuris pasitiko mano akis ieškant kakavos senamiestyje.

2013-02-01 15.40.44 (Custom)

Susitiksim vėliau. Kai išnersiu visa savo balta esybe iš baltų knygų lapų.