1. Šeštadienį gerdama rytinę kavą perskaičiau knygą.

Kaip pavadinimas ir sako – ji parašyta žodyno principu. Terminas – jo paaiškinimas. Tad knyga – vienos meilės istorijos žodynas.

Būtų buvę visai įdomu, jei nebūčiau pamaniusi, jog tas fragmentavimas kažkoks labai jau kasdienis pasidaręs (žr. kad ir Alain De Botton „Apie meilę”).

Vis tik kelis kartus sakiau „Ahhh..”.

Ir kelis kartus nusijuokiau. Ypač juokiausi supratusi, kas yra viename epizode minimas „Vampyrų savaitgalis”. Galvojau, koks vakarėlis. Paskui supratau, kad kalbama apie grupę „Vampire weekend” („…Then I see you, you’re walking ‘cross the campus cruel professor studying romances…” tiuriuriu). Miela, kai vertėjai šiek tiek pasimeta.

Tada patylėjau (na, mintyse,suprantat).

2. Vėliau palikusi visus vyrus namuose išėjau į „Dezintegraciją XIV”.Video ir alternatyvių kino formų festivalį. Hm.. Turbūt treti metai esu jų „metraštininkė” (kalbant žmonių kalba – rašau tekstus viešinimui).

Spėjau peržiūrėti Dainos Pupkevičiūtės filmą apie kultinę anykštėnų metalo grupę „Dissimulation”. Filosofiški vaikinai. Dažnai pusnuogiai. Kaip tik man.

Štai čia Didžiojo šeimos žmogaus festivaliui darytas plakatas. Gražu? Man taip pat.

3. Grįždama namo nesusilaikiau ir labai romantiškai su savimi užsukau į barą. Ilgos suknelės didingumas ir ne visai nugertas lūpdažis lėmė šiaudelio atsiradimą mano gėrime (bent jau pati taip manau).

4. Grįžtant namo ant galvos labai krito lietaus lašai. Pastebėjau, kad lietus suartina žmones.

5. Pakeliui sutikau Miglę (nesupyksiu, jei nuėję pas ją, negrįšit pas mane).

Miglė yra nuostabi komiksų kūrėja ir Mažojo šeimos žmogaus krikštamotė. Bitė yra labai draugiška ir plaukuota.Esam pažįstamos milijoną metų. Taip pat esam labai gražios, mokame dainuoti sutartines ir groti visais muzikos instrumentais (ne).

6. Ant manęs krito labai daug lietaus lašų. Bet turbūt nelabai pavyko perteikti nuotaiką…

7.  Pamaniau, pasidalinsiu. Turbūt genais vis tik reikia tikėti?

– MAMA, žiūrėk, jonvabaliai! Užaugęs niekada neišsikraustysiu iš namų ir gyvensim kartu (tikslus vertimas iš Mažojo šeimos žmogaus prokalbės)

Ahhhh… Kasdien įsimyliu iš naujo.

Geros savaitės.